FABAD 2018-2020 Yönetim Kurulu olarak, 5 Nisan 2019 tarihinde, Ankara Eczacı Odası (AEO) Başkanı Sn. Ecz. Süleyman Güneş ve Genel Sekreter Prof. Dr. Sn. Mustafa Aslan’a derneğimiz ve kurumsal yapımız hakkında bilgi vermek üzere nezaket ziyaretinde bulunduk

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

FABAD 2018-2020 Yönetim Kurulu olarak, 5 Nisan 2019 tarihinde, Ankara Eczacı Odası (AEO) Başkanı Sn. Ecz. Süleyman Güneş ve Genel Sekreter Prof. Dr. Sn. Mustafa Aslan’a derneğimiz ve kurumsal yapımız hakkında bilgi vermek üzere nezaket ziyaretinde bulunduk. Ayrıca derneğe bağlı yayın organı FABAD Farmasötik Bilimleri Dergisi hakkında bilgi verip, yönetim olarak yapmayı planladığımız etkinlikler hakkında konuştuk. Dernek olarak yapabileceklerimiz ve kendilerinin Derneğimize destek olabilecekleri konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Derneğimiz ve mesleğimiz adına verimli bir buluşmayı gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretimizde, ileriye yönelik ortak çalışmalarda AEO ile birlikte adımlar atabileceğimiz fikrinde birleştik.