FABAD 2018-2020 Yönetim Kurulu olarak, 13 Aralık 2019 tarihinde, bu dönem seçilerek görev alan Ankara Eczacı Odası (AEO) Başkanı Sn. Ecz. Taner Ercanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne başarılar dilemek ve kutlamak üzere nezaket ziyaretinde bulunduk.

Ziyaretimiz sırasında, derneğimizi ve kurumsal yapımızı yeni yönetim kurulna tanıttık. Ayrıca derneğimizin uluslararası tanınnılırlığa sahip yayın organı olan FABAD Dergisi hakkında bilgi verdik. AEO yönetimi ile dernek olarak yapmayı planladığımız etkinlikler hakkında konuştuk. FABAD’nin bugüne kadarki etkinliklerini anlatıp AEO’nın Derneğimize destek olabileceği konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Derneğimiz ve mesleğimiz adına verimli bir buluşmayı gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretimizde, ileriye yönelik ortak çalışmalarda AEO ile birlikte adımlar atabileceğimiz fikrinde birleştik.

Bizi devet edip derneğimiz hakkında ve birlikte yapabiliceğimiz bilimsel ve sosyal etkinlikler hakkında bilgi paylaşımında bulunduğumuz AEO Yönetimine teşekkür ederiz.