President of the Association

Değerli Üyelerimiz,

ProfDrNesrinGokhanKeleci

Farmasötik Bilimler Ankara Derneği (FABAD)’nin 28.06.2016 tarihinde Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilmiştir. Genel Kurul’da yapılan seçimde seçilen yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu’na başarılar diler ve aynı azim ve heyecanla görevlerini yerine getirmelerini dileriz.  Önceki Yönetim Kurulu’nda üyelik görevleri sürecinde verdikleri katkı için Prof. Dr. Bilgehan Doğru, Prof. Dr. Ayşegül Güvenç, Prof. Dr. Bensu Karahalil ve Prof. Dr. Sevgi Akaydın hocalarımıza teşekkür eder, bu görevi devralan ve tekrar seçilen yeni üyelerimize başarılar dileriz. Önceki dönem Denetleme Kurulu’nda bizleri yalnız bırakmayan Prof. Dr. Fatma Gümüş, Prof.Dr.Gülberk Uçar ve Prof.Dr.İlbeyi Ağabeyoğlu’na teşekkür eder, yeni üyelerimiz Prof. Dr. Gülberk Uçar, Prof. Dr. Sedef Kır ve Prof. Dr. Fatma Gümüş’e görevlerinde kolaylıklar dileriz.

Olağan Genel Kurul’da bizleri yalnız bırakmayarak güvenlerini ve desteklerini esirgemeyen bütün üyelerimize de teşekkürü bir borç biliriz.

2016-2018 döneminde de derneğimizin vizyon ve misyonuna bağlı kalarak siz değerli üyelerimize hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bu dönemde de kültürel ve bilimsel etkinliklerimiz devam edecektir. Üyelerimize eczacılık alanındaki güncel konularla ilgili bilgilendirici seminerler düzenlemek planladığımız faaliyetler arasındadır.

FABAD dergimizin uluslararası veri tabanlarında indekslenmesi için yayın eksiğini kapatması ve güncel sayılarını düzenli olarak çıkarması gerekmektedir. Bu konuda editör, editör yardımcıları ve yayın kurulu elinden gelen gayreti sarf etmektedir. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Yapacağımız faaliyetler ve dergimizin daha iyi yerlere gelmesi konusunda desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Tüm üyelerimizin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Yönetim Kurulumuza destek olacağına inancım tamdır. Yönetim Kurulu adına tüm üyelerimize destekleri için teşekkür eder, başarılı bir dönem olmasını dilerim.

 

Prof. Dr. Nesrin Gökhan Kelekçi

FABAD Yönetim Kurulu Adına Başkan